Status samenwerking met SC Creil

Beste leden van SC Bant,

Afgelopen maandag is onze voetbalafdeling bij elkaar geweest voor een ingelaste ledenvergadering waarin er gestemd is over uitbreiding van de samenwerking met SC Creil. Als bestuur waren, zijn en blijven we van mening dat een gezamelijke seniorenafdeling met SC Creil de beste oplossing is om voetbal in ons dorp voor de lange termijn veilig te stellen. We waren maandag zeer blij en dankbaar met het vertrouwen dat jullie als leden in onze plannen hebben. Met slechts drie stemmen tegen was het een uitslag die ons sterkt in de gedachten om de samenwerking met Creil voort te zetten, vooralsnog dus alleen op juniorenniveau. Wie weet echter wat de toekomst ons brengt. De deur voor samenwerking bij de senioren blijft open staan, we hopen dat de nu gemiste kans – mede omdat onze jeugd dat verdient! – zich nogmaals zal voordoen en dat deze dan wél benut wordt.

Dank voor het vertrouwen, en tot ziens langs het voetbalveld.

Met sportieve groet,

Het voetbalbestuur

Onze website sponsoren